Davul Zurna Ekibi Kiralama

İstanbul Davul Zurna Ekibimiz kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetini sunmaktayız. Yılların vermiş olduğu tecrübe ve deneyimle bilinen bir isim haline gelmiş konumdayız. Hizmetimizi tüm İstanbul genelinde büyük bir özveri ile yapıyoruz.

İstanbul Davul Zurna Ekibi Kiralama

Günümüzün sıradan ve sıkıcı müzikleri ile yapılan düğünlerinizin alternatifi olarak örf ve adetlerimize uygun geleneksel eğlencemiz davul zurnayla düğün yapmak istiyorsanız profesyonel ekibimizle hizmetinizdeyiz. Değer verdiğiniz yakınlarınız, arkadaşlarınızla beraber istediğiniz gibi düğün yapmak artık çok basit. Davul – zurna ve folklor ekiplerimiz, düğün organizasyonlarınızın her aşamasında ve diğer özel günlerinizde yöresel kıyafetleri ve güler yüzleriyle sizleri yalnız bırakmayacaktır. Hayatınızda bir kere yaşayacağınız özel günlerinizin özel ve güzel geçmesi zor değil. Davul zurna enstürmanlarımızla nostaljik hava içerisinde düğün yapmanız için bizimle iletişime geçmenizi bekliyoruz.

Davul Zurna Ekibi Uygun Kiralama Fiyatları

Davul zurna ekibi kiralama işi kolay diyorsanız ama fiyatını düşündüğünüzde bütçenizi aşacağından korkmanıza gerek yok. Aradığınız davul zurnacı burada. Uygun fiyatlarla ekibimiz her organizasyonda sizleri yalnız bırakmıyor. Fiyatlarımızın uygun olması hizmet kalitemizin düşük olduğunu göstermez. Herkesin programlarında istediği gibi davul zurnayla eğlenmesi için fiyatlarımızı her bütçeye uygun olarak ayarladık. Ekibimizle çalıştığınıza memnun kalacaksınız, İletişime geçtiğinizde detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

İstanbul Davul Zurna Ekibi Kiralama İçin Bizi Arayın!

Hizmetlerimiz